jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۱۱۰۴۴۷۵   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۵:۱۹

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: مرجع آژانس بین‌المللی انرژی است که ۹ بار اعلام کرده ایران به برجام متعهد بوده است.

واکنش صالحی به ادعای ترامپ علیه ایران

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در واکنش به اینکه ترامپ گفته روح برجام توسط ایران نقض شده است، اظهار کرد: اینجا مرجع آژانس بین‌المللی انرژی است که ۹ بار اعلام کرده ایران به برجام متعهد بوده است.

ترامپ روز دوشنبه پس از انتشار راهبرد جدید امنیت ملی آمریکا در سخنانی مدعی شد که حاضر نشده است تا پایبندی ایران به برجام را تایید کند زیرا ایران از برجام منحرف شده است.

صالحی هم‌چنین درباره بحث بند T که آمانو مدعی شده است باید اصلاح شود، با رد این مطلب گفت: قبلا هم گفته‌ام، آقای عراقچی و آمانو هم روی این بند نظر واحدی دارند و همچنین ما هم به عنوان سازمان انرژی اتمی و هیچ اشکالی در این زمینه وجود ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر