jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۲۱۰   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

شجاع خلیل‌زاده مدافع پرسپولیس، قبل از جام‌جهانی برزیل، از لیست کارلوس کی‌روش خط خورد و بعدها مشخص شد دلیل چه بوده است. شجاع هیچگاه نتوانست در زمین خوش‌اخلاقی کند و گاهی مثل یک بازیکن بی‌تجربه، کنترل خود را از دست می‌داد. بعدها یکی مثل پیام صادقیان هم قربانی چنین مساله‌ای شد و از تیم ملی خط خورد.

شجاع البته از نظر کی‌روش یک نکته منفی دیگر در کارنامه‌اش داشت. وقتی خلعتبری از تیم ملی خط خورد، او به حمایت از همبازی سابقش در سپاهان علیه کادر فنی ایران حرف زد. این یعنی بی‌احترامی شجاع به کی‌روش و همه می‌دانند وقتی کارلوس چنین حسی داشته باشد، چه تصمیماتی می‌گیرد. خلیل‌زاده همچنین از بعد فنی هم نتوانست آن بازیکنی باشد که کی‌روش می‌خواهد.

حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان و شکست مقابل الهلال که توام با عملکرد ضعیف شجاع خلیل‌زاده بود، باعث شد کی‌روش حتی به قراردادن نام او در لیست 35 نفره‌اش هم قانع نشود. برای کی‌روش درخشش در لیگ ایران کافی نیست و وقتی یک بازیکن در رقابت‌های بین‌المللی به میدان می‌رود، بیشتر او را زیر نظر خواهد داشت. وقتی شجاع نتوانست بازیکنی مثل خریبین را مهار کند، به طور کامل از معادلات بیرون ماند چون در بازی‌های ملی، مدافعان جلوی خریبین به مراتب بهتر بازی می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر