jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۲۰۵   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پس از ابهامات بسیار درباره مسائل اخیر رخداده در کمیته ملی المپیک بالاخره دبیر این کمیته حاضر به پاسخگویی شد.

شاهرخ شهنازی گفت: انتخاب اعضای خبرگان ورزشی، انتخاب هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بوده است.

ایسنا نوشت: شاهرخ شهنازی، دبیرکل کمیته ملی المپیک در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون سه‌گانه در باره اعتراضاتی که نسبت به انتخاب خبرگان ورزشی وجود داشت و این که یک نفر از این افراد ورزشی نبوده است، گفت: انتخاب خبرگان ورزشی توسط هیات اجرایی کمیته ملی المپیک صورت گرفته است و اکنون من در مجمع فدراسیون سه گانه هستم و باید پاسخ سوالاتی در مورد این مجمع را بدهم.

شهنازی در مورد استعفای رحیمی از سرپرستی کاروان ایران در بازی‌های آسیایی نیز، گفت: او استعفا داده، اما کتبی نبوده است.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در ادامه‌ و در پاسخ به این سوال که انتخاب سعید آذری به عنوان نماینده باشگاه‌ها در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک این شائبه را به‌وجود آورده است که چون خود او (شهنازی) رئیس هیات مدیره ذوب‌آهن اصفهان است، آذری را هم به عنوان نماینده باشگاه‌ها معرفی کرده، گفت: انتخاب سعید آذری هم، انتخاب هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بوده است.

شهنازی در مورد این که آیین‌نامه‌ انتخاباتی کمیته ملی المپیک چرا منتشر نمی‌شود، گفت‌: آیین‌نامه‌ را در یکی، دو روز آینده منتشر خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها