jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۲۰۵   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پس از ابهامات بسیار درباره مسائل اخیر رخداده در کمیته ملی المپیک بالاخره دبیر این کمیته حاضر به پاسخگویی شد.

شاهرخ شهنازی گفت: انتخاب اعضای خبرگان ورزشی، انتخاب هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بوده است.

ایسنا نوشت: شاهرخ شهنازی، دبیرکل کمیته ملی المپیک در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون سه‌گانه در باره اعتراضاتی که نسبت به انتخاب خبرگان ورزشی وجود داشت و این که یک نفر از این افراد ورزشی نبوده است، گفت: انتخاب خبرگان ورزشی توسط هیات اجرایی کمیته ملی المپیک صورت گرفته است و اکنون من در مجمع فدراسیون سه گانه هستم و باید پاسخ سوالاتی در مورد این مجمع را بدهم.

شهنازی در مورد استعفای رحیمی از سرپرستی کاروان ایران در بازی‌های آسیایی نیز، گفت: او استعفا داده، اما کتبی نبوده است.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در ادامه‌ و در پاسخ به این سوال که انتخاب سعید آذری به عنوان نماینده باشگاه‌ها در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک این شائبه را به‌وجود آورده است که چون خود او (شهنازی) رئیس هیات مدیره ذوب‌آهن اصفهان است، آذری را هم به عنوان نماینده باشگاه‌ها معرفی کرده، گفت: انتخاب سعید آذری هم، انتخاب هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بوده است.

شهنازی در مورد این که آیین‌نامه‌ انتخاباتی کمیته ملی المپیک چرا منتشر نمی‌شود، گفت‌: آیین‌نامه‌ را در یکی، دو روز آینده منتشر خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها