jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۲۰۵   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پس از ابهامات بسیار درباره مسائل اخیر رخداده در کمیته ملی المپیک بالاخره دبیر این کمیته حاضر به پاسخگویی شد.

شاهرخ شهنازی گفت: انتخاب اعضای خبرگان ورزشی، انتخاب هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بوده است.

ایسنا نوشت: شاهرخ شهنازی، دبیرکل کمیته ملی المپیک در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون سه‌گانه در باره اعتراضاتی که نسبت به انتخاب خبرگان ورزشی وجود داشت و این که یک نفر از این افراد ورزشی نبوده است، گفت: انتخاب خبرگان ورزشی توسط هیات اجرایی کمیته ملی المپیک صورت گرفته است و اکنون من در مجمع فدراسیون سه گانه هستم و باید پاسخ سوالاتی در مورد این مجمع را بدهم.

شهنازی در مورد استعفای رحیمی از سرپرستی کاروان ایران در بازی‌های آسیایی نیز، گفت: او استعفا داده، اما کتبی نبوده است.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در ادامه‌ و در پاسخ به این سوال که انتخاب سعید آذری به عنوان نماینده باشگاه‌ها در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک این شائبه را به‌وجود آورده است که چون خود او (شهنازی) رئیس هیات مدیره ذوب‌آهن اصفهان است، آذری را هم به عنوان نماینده باشگاه‌ها معرفی کرده، گفت: انتخاب سعید آذری هم، انتخاب هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بوده است.

شهنازی در مورد این که آیین‌نامه‌ انتخاباتی کمیته ملی المپیک چرا منتشر نمی‌شود، گفت‌: آیین‌نامه‌ را در یکی، دو روز آینده منتشر خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر