jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۲۰۵ ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پس از ابهامات بسیار درباره مسائل اخیر رخداده در کمیته ملی المپیک بالاخره دبیر این کمیته حاضر به پاسخگویی شد.

شاهرخ شهنازی گفت: انتخاب اعضای خبرگان ورزشی، انتخاب هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بوده است.

ایسنا نوشت: شاهرخ شهنازی، دبیرکل کمیته ملی المپیک در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون سه‌گانه در باره اعتراضاتی که نسبت به انتخاب خبرگان ورزشی وجود داشت و این که یک نفر از این افراد ورزشی نبوده است، گفت: انتخاب خبرگان ورزشی توسط هیات اجرایی کمیته ملی المپیک صورت گرفته است و اکنون من در مجمع فدراسیون سه گانه هستم و باید پاسخ سوالاتی در مورد این مجمع را بدهم.

شهنازی در مورد استعفای رحیمی از سرپرستی کاروان ایران در بازی‌های آسیایی نیز، گفت: او استعفا داده، اما کتبی نبوده است.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در ادامه‌ و در پاسخ به این سوال که انتخاب سعید آذری به عنوان نماینده باشگاه‌ها در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک این شائبه را به‌وجود آورده است که چون خود او (شهنازی) رئیس هیات مدیره ذوب‌آهن اصفهان است، آذری را هم به عنوان نماینده باشگاه‌ها معرفی کرده، گفت: انتخاب سعید آذری هم، انتخاب هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بوده است.

شهنازی در مورد این که آیین‌نامه‌ انتخاباتی کمیته ملی المپیک چرا منتشر نمی‌شود، گفت‌: آیین‌نامه‌ را در یکی، دو روز آینده منتشر خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر