jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۸۸۲   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «رنج پنهان» به کارگردانی بیژن میرباقری در لوکیشن دانشگاه تهران ادامه دارد.

میرباقری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درخصوص روند تولید این سریال و پخش آن در ایام دهه فجر گفت: تا امروز 50 درصد تصویربرداری مجموعه «رنج پنهان» انجام شده است و تقریبا همه بازیگران جلوی دوربین رفته‌اند. کار ضبط همچنان در لوکیشن دانشگاه تهران ادامه دارد.

وی درباره پخش سریال از شبکه‌های سیما بیان کرد: هنوز شبکه‌ای برای پخش مجموعه در ایام دهه فجر مشخص نشده است.

میرباقری با اشاره به زمان پایان تصویربرداری، خاطرنشان کرد: روز یا تاریخ دقیقی مشخص نشده، اما با توجه به این‌که پخش مجموعه تلویزیونی رنج پنهان برای بهمن ماه درنظر گرفته شده است، احتمال می‌رود تصویربرداری پایان کار با زمان پخش یکی شود.

رنج پنهان در 20 قسمت 45 دقیقه‌ای تولید خواهد شد و بازیگرانی که در لوکیشن محمودیه تهران جلوی دوربین رفته‌اند، عبارتند از: قطب‌الدین صادقی، کاوه خداشناس، اتابک نادری، فرشید زارعی فرد، سمیرا حسینی، آزاده سدیری، نسرین نکیسا.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر