jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۰۳۶۱۸   ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۱:۵۰

سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس در گفت و گوی رادیویی خبر داد که باشگاه ریزه اسپور ترکیه رضایت داده است.

رسمی: پرسپولیس رضایت ریزه اسپور را گرفت

به گزارش جام جم آنلاین ، حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس، در خصوص مسائل مربوط به محرومیت تیم و سفری که به ترکیه داشت، اظهار کرد: با توجه به محرومیت های بسیار سنگینی که متأسفانه گریبانگیر باشگاه پرسپولیس شده و آن لحظات حساس بازیهای ما در جام باشگاه های آسیا، آسیب سنگینی را به پیکره باشگاه وارد کرد. به اعتقاد من این تصمیم گیری مقداری عجولانه بود و محرومیت ها بسیار سنگین و یک طرفه اعمال شد. متأسفانه پیگیریهای ما به آن شکلی که مدنظرمان بود به نتیجه نرسید.
وی، ادامه داد: ما با خودمان فکر کردیم که پیگیری های قضایی جای خود، اما بهترین روش این است که مسائل را دوستانه و با تبادل نظر برطرف کنیم. در سفری که اردوغان، رئیس جمهور ترکیه به ایران داشت، دکتر سلطانی فر با وی صحبت می کند که وضعیت بغرنجی که بین دو باشگاه به وجود آمده، برطرف شود. به همین ترتیب قراری گذاشتیم که پیگیر مسائل ریزه اسپور شویم.
گرشاسبی، خاطرنشان کرد: از زمانیکه بنده به عنوان سرپرست باشگاه منصوب شدم، پیگیر این موضوع بودم. با انجام هماهنگی های لازم سفری به ترکیه را ترتیب دادیم. خوشبختانه این شانس پرسپولیس ما بود که سفرم مصادف با سفر رئیس جمهور کشورمان به ترکیه شد. از وزارت امور خارجه، سفیرمان در ترکیه، واعظی، رئیس تشریفات رئیس جمهور و دکتر سلطانی فر به خاطر همکاری که در رسیدگی به این مسائل داشتند، تشکر کنم.
طی نشست ۴ روزه ای که داشتیم، به جمع بندی بسیار خوبی رسیدیم. در نهایت ما رضایت را از این باشگاه گرفتیم و انشالله فردا این رضایت به صورت کتبی به دستمان خواهد رسید.
سرپرست باشگاه پرسپولیس، در پاسخ به این سوال که نظر فیفا درباره این قضیه چه می شود؛ زیرا حکم را فیفا اعلام کرده است، اظهار داشت: فیفا هم با استناد به شکایت ریزه اسپور و شکایت ما پرونده را بررسی کرده و فعلاً حکم به محرومیت ما داده است؛ اما فعلاً دو باشگاهی که با یکدیگر مشکل داشتند به تفاهم رسیده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها