jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۳۵۵   ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

با توجه به افت و خیز‌هایی که چلسی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس داشته،‌ به نظر می‌رسد نیمکت‌ مربیگری آبی‌پوشان بیش از هر زمان دیگری متزلزل است.

براساس اعلام روزنامه دیلی‌ رکورد، باشگاه مطرح شهر لندن با کارلو آنچلوتی، سرمربی ابتدای فصل بایرن مونیخ و مربی پیشین خود تماس گرفته تا با وی برای جانشینی احتمالی کونته،‌ به توافق برسد.

براساس این گزارش، مربی 58 ساله سابق بایرنی‌ها یکی از چند گزینه مورد توجه آبی‌پوشان استمفوردبریج برای آینده است. کارلتو در سال‌های 2009 تا 2011 سکان این تیم انگلیسی را در اختیار داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر