jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۲۹۵۲   ۲۵ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

نخست‌وزیر سابق مالزی نسبت به تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل واکنش نشان داده است.

به گزارش رویترز، ماهاتیر محمد روز جمعه، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا را به خاطر اقدامش در قبال شهر بیت‌المقدس محکوم کرد و وی را یک قلدر و شرور بین‌المللی خوانده است. ماهاتیر محمد 93 ساله در سخنانی در تظاهرات اعتراض‌آمیز مردم مالزی در مقابل سفارت آمریکا در شهر کوالالامپور تاکید کرد: امروز ما یک قلدر بین‌المللی داریم. ترامپ، برو و کسی را در حد و اندازه‌های خودت پیدا کن. این (طرح بیت‌المقدس) فقط موجب تشدید خشم و نفرت مسلمانان خواهد شد. نخست‌وزیر سابق مالزی افزود: ما باید از همه قدرت خود برای مخالفت با این آدم شرور که رئیس‌جمهور آمریکاست، استفاده کنیم. من از همه کشورهای اسلامی می‌خواهم تا روابط خود را با اسرائیل قطع کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها