jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۹۱۸۶۱   ۱۷ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۷:۲۲

دام سیاه راننده برای مسافران پرواز استانبول ـ تهران

از التماس قربانیان لذت می‌بردم +عکس

راننده‌ای که مسافران زن پرواز ترکیه ـ تهران را در دام شیطانی خود گرفتار می‌کرد، بازداشت شد.

از التماس قربانیان لذت می‌بردم +عکس

به گزارش جام‌جم، 31 مرداد امسال پزشک جراح یکی از بیمارستان‌های تهران به پلیس آگاهی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران رفت و از راننده آزارگری شکایت کرد. زن میانسال به ماموران گفت: دیروز از استانبول به تهران آمدم. در فرودگاه امام‌خمینی(ره) درخواست تاکسی اینترنتی کردم. چند لحظه بعد خودروی پژویی مقابلم توقف کرد. به گمان این‌که راننده همان شرکت است سوار شدم. راننده در میانه راه به سمت میدان فتح تغییر مسیر داد. او مرا به مکانی خلوت کشاند، با چاقو تهدیدم کرد و بعد از آزار و اذیت مرا در خیابان رها کرد و از محل دور شد.

با دستور قاضی مستوفی، بازپرس شعبه اول دادسرای فرودگاه مهرآباد تهران، تیمی از ماموران پلیس آگاهی به سرپرستی سرهنگ عرب، رئیس پلیس آگاهی فرودگاه مهرآباد تحقیقات را آغاز کردند تا این‌که هفته گذشته زن جوان دیگری با حضور در پلیس آگاهی از مردی آزارگر شکایت کرد و گفت: نیمه شب یکی از روزهای نخست مرداد امسال با پروازی از استانبول به فرودگاه امام خمینی(ره) آمدم و همراه مسافر خانمی منتظر تاکسی اینترنتی بودیم که یک دستگاه پژو مقابلم توقف کرد. نشانی هردویمان را پرسید و من را که مسافر کرج بودم، سوار کرد اما به جای رفتن به کرج سر از جاده شهریار درآورد. او به زور گوشی‌ام را گرفت و به شماره‌ای زنگ زد. سپس مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و بعد رها کرد. از آن روز به بعد، از خانه بیرون نرفتم و به شوهرم هم حرفی نزدم. بعد از چند ماه ماجرا را به شوهرم گفتم. او گوشی‌ام را بررسی کرد و شماره‌ای را که متهم به آن زنگ زده بود، یافت و با بررسی تلگرام آن شماره و عکس‌های آن دریافتم شماره متعلق به خودش است.

در جریان تحقیقات، شاکی نخست هم با دیدن تصویر متهم، او را شناسایی کرد. سرانجام پلیس به فرار راننده آزارگر پایان داد و او بعد از بازداشت درباره انگیزه‌اش گفت برای ایجاد رعب و وحشت و لذت از التماس و گریه‌های زنان به این کار دست زده است.

سرهنگ شاهپور جعفری‌مرام، فرمانده پلیس فرودگاه بین‌المللی مهرآباد گفت: با اعتراف متهم 30 ساله به نام محسن با درخواست قضایی تصویر متهم بدون پوشش چهره در روزنامه چاپ می‌شود تا افراد گرفتار شده در دام او با حضور در پلیس آگاهی فرودگاه مهرآباد شکایت کنند.

وی با هشدار به خانم‌ها از آنها خواست از خودروهای مطمئن برای تردد استفاده کرده و از سوار شدن به خودروهای شخصی خودداری کنند و نیز تاکید کرد حتی اگر قصد استفاده از خودروهای اینترنتی را دارند، مطمئن شوند راننده‌ای که آمده متعلق به همان شرکت است تا در دام رانندگان آزارگر گرفتار نشوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر