jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۹۰۲۰۳ ۱۳ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۰:۵۵

رئیس فیفا در پیامی به رئیس فدراسیون فوتبال ایران درگذشت ابراهیم آشتیانی را تسلیت گفت.

پیام تسلیت رییس فیفا به تاج در پی درگذشت ابراهیم آشتیانی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جیانی اینفانتینو در پیامی به رئیس فدراسیون فوتبال ایران درگذشت ابراهیم آشتیانی را تسلیت گفت. رئیس فدراسیون جهانی فوتبال - فیفا در پیام خود به مهدی تاج آورده است: تسلیت و همدردی خود را به‌خاطر درگذشت بازیکن بین المللی (ابراهیم آشتیانی) اعلام می‌کنم.

در ادامه این نامه آمده است:
«از سوابق حرفه‌ای او می‌توان به 35 بازی در تیم ملی اشاره کرد که با تیم ملی ایران توانست جام ملت‌های آسیا را در سال 1972 در تایلند ببرد. همچنین در بازی‌های تابستانی المپیک 1972 که در مونیخ برگزار شده، حضور داشت. ابراهیم آشتیانی در سطح باشگاهی بخاطر بازی‌اش در باشگاه پرسپولیس، توانست 3 بار قهرمان لیگ برتر ایران شود. من به نمایندگی از خانواده بین‌المللی فوتبال تسلیت خود را اعلام کرده و از شما می‌خواهم عمیق ترین تسلیت ما را به خانواده و عزیزان ایشان بیان کنید. امیدوارم با بیان این کلمات بتوانم نقشی هر چند کوچک در آرامش و تسکین شما و خانواده ایشان در زمان غم و اندوه‌تان داشته باشم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر