پژمان منتظری که این روزها با حضور در اردوی تیم ملی به صورت اختصاصی تمرین می‌کند، ابراز امیدواری کرد ظرف یک ماه آینده به میادین برگردد.
کد خبر: ۱۰۸۹۹۷۹

مدافع ملی‌پوش استقلال درخصوص آخرین وضعیت خود گفت: مصدومیت من دو ماه است که طول کشیده و سه، چهار هفته دیگر طول می‌کشد. شرایطم خوب است و زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی، دوران مصدومیتم را طی می‌کنم. وی درباره دعوت هفت بازیکن استقلال به تیم ملی تصریح کرد: نه‌تنها بازیکنان استقلال بلکه همه 26 بازیکن دعوت شده از آمادگی خوبی برخوردار بودند و مطمئن باشید هر بازیکنی که اینجاست، تلاش کرده و کادر فنی او را دیده است.

مدافع استقلال که در تمرین تیم ملی حضور داشت، درخصوص امکانات فراهم شده برای تیم ملی تصریح گفت: اگر نسبت به جام‌جهانی قبلی بسنجیم، شرایط بهتر شده، اما اگر هدف ما بزرگ باشد، نیاز به امکانات بیشتر است. تیم ملی جوان شده و بازیکنان جوان نیاز به بازی‌های دوستانه بزرگی دارند. نباید مانند جام جهانی 2014 شود که شب قبل از بازی با نیجریه بگوییم قرار است فردا چه اتفاقی بیفتد. این مساله مشکل بزرگی برای ما بود. منتظری ادامه داد: بازی‌های دوستانه می‌تواند به تیم ملی کمک کند. بازیکنان و استعدادهای خوبی داریم و امکانات تیم ملی هم باید بهتر شود. باید کمپ‌های تمرینی خوبی داشته باشیم، گرچه خیلی بهتر از قبل شده، اما باز هم نسبت به تیم‌های ملی‌ دیگر کشورها عقب هستیم. امیدوارم این جام‌جهانی دیر نشود و به آنجا نرویم که بگوییم چه چیزهایی از دست داده‌ایم. شما رسانه‌ها هم می‌توانید کمک کنید. باید در ایران امکانات داشته باشیم تا نیازی به اردوهای خارج از کشور نباشد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها