jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۹۱۶۲ ۱۰ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بهنام احمدپور مبارکه، مدیر رادیو ایران معتقداست:« بچه‌های رادیو عادت دارند با کمترین امکانات کار کنند، ولی امید می‌رود شرایط مالی سازمان بهتر شود تا بودجه بیشتری در اختیار معاونت صدا قرار گیرد.»

بهنام احمدپور، مدیر رادیو ایران درباره بودجه رادیو و انتظارات از معاون جدید صدای رسانه ملی به مهر گفت: مشکل بودجه رادیو، چیزی جدا از باقی بخشهای سازمان صداوسیما نیست. سازمان مثل بسیاری دستگاههای دیگر با مشکل جدی مالی مواجه است و شاید از خیلی از این دستگاهها مشکلاتش جدیتر و سنگینتر باشد.

وی ادامه داد: با توجه به این که تولید در رادیو از تلویزیون کمهزینهتر است، شاید کمتر هم آسیب دیده باشد؛ ولی اگر امکانات بیشتر فراهم باشد، خلاقیت بیشتری برای ظهور و بروز پیدا خواهد شد. با برنامهریزی آقای شاهآبادی، معاون جدید صدا امیدواریم سال آینده این مشکلات کمتر شود.

احمدپور عنوان کرد: بچههای رادیو عادت دارند با کمترین امکانات کار کنند و فکر میکنم امسال را با هر سختی که هست، پشت سر بگذاریم. امیدوارم سال آینده شرایط سازمان در درجه اول بهتر شود و در مرحله دوم رادیو بتواند سهم بهتری از بودجه سازمان در اختیار بگیرد.

حمیدرضا افتخاری، مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران درباره برنامههای طنز این شبکه و این که چقدر میتوانند مثل سابق به برند تبدیل شوند، اظهار کرد: پایه اصلی برنامههای طنز، متن است. باید روی متن کار کرد تا هنرمندان هم بتوانند بخوبی از پس آن بربیایند.

وی عنوان کرد: ما در این دو ماه محرم و صفر که برنامههای طنز شبکه متوقف شد، جلسات مشاوره بسیاری داشتیم و سعی کردیم گروه نویسندگان برنامهها را تقویت کنیم و اتاق فکر به صورت جدیتر دنبال شود.

وی در پایان گفت: تلاش شد آیتمهای جدید متناسب با نیاز روز جامعه به برنامهها اضافه کنیم و قرار است یک آیتم با نام قبیله به برنامه رادیو جمعه افزوده شود که تعدادی از هنرمندان، سران این قبیله را تشکیل میدهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر