jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۸۸۶۶۹   ۰۸ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۶:۵۵

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران :

٣٠٠ میلیارد تومان به خط ٧ تزریق می شود

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در مورد ایمن‌سازی خط 7 مترو گفت: ایمن‌سازی این خط 6 ماه به طول می‌انجامد و به نظر می‌رسد بیش از 300 میلیارد تومان هزینه لازم است که منابع باید به این خط تزریق شود.

٣٠٠ میلیارد تومان به خط ٧ تزریق می شود
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، محسن پورسیدآقایی در آیین بهره برداری از 7 رام قطار شهری و 30 دستگاه اتوبوس در مورد مناقصه واگن‌های مترو نیز گفت: شرکت واگن‌سازی تهران یکی از بزرگترین شرکت‌های واگن‌سازی است که هزاران واگن تاکنون ساخته است.
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه این شرکت در حال حاضر کاملا آماده ساخت واگن‌های جدید است، افزود: اما واگن‌های مترو باید از طریق مناقصه واگذار شود و این شرکت نیز در یک محیط رقابتی، رقابت خواهد کرد.
وی در مورد ایمن‌سازی خط 7 مترو خاطر نشان کرد: ایمن‌سازی این خط 6 ماه به طول می‌انجامد و به نظر می‌رسد بیش از 300 میلیارد تومان هزینه لازم است که منابع باید به این خط تزریق شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها