سردار کوثری در گفتگو با جام جم آنلاین پاسخ داد:

پایگاه داعش پس از عراق و سوریه کجاست؟

یک کارشناس مسائل سیاسی و نظامی با اشاره به شکست داعش در عراق و سوریه و انجام عملیات آمریکایی انتقال داعش از رقه به دیرالزور، گفت:با پایان کار داعش در عراق و سوریه تروریستهای این گروه احتمالا به مناطق مختلف از جمله افغانستان منتقل خواهند شد.
کد خبر: ۱۰۸۴۵۴۷
پایگاه داعش پس از عراق و سوریه کجاست؟

سردار اسماعیل کوثری در گفتگو با جام جم آنلاین درباره آینده داعش اظهار داشت:شواهد و قرائن نشان می دهد که آمریکا،رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود نمی خواهند شاهد نابودی گروه تروریستی داعش باشند.

وی افزود:استکبار و ایادی منطقه ای آن با صرف هزینه هنگفت گروه تروریستی داعش را بوجود آورده اند و نمی خواهند آن را از دست بدهند لذا قصد دارند با حفظ آن در راستای منافع خودشان استفاده کنند.

سردار کوثری یادآور شد:ظاهرا کار داعش در عراق و سوریه تمام شده است و این گروه تروریستی به احتمال زیاد به شرق آسیا و عمدتا کشور افغانستان و بخشی از پاکستان منتقل خواهد شد تا در آنجا به اقدامات تروریستی خود ادامه دهند.

وی افزود:به هر حال باید منتظر بود و دید پدید آورندگان داعش برای این گروه تروریستی چه تصمیمی می گیرند و نقل و انتقالات آنها چگونه خواهد بود.

این کارشناس مسائل سیاسی و نظامی درباره نوع فعالیت احتمالی داعش در عراق و سوریه نیز تصریح کرد: احتمالا تروریستها در این کشورها به انفجارهای انتحاری روی خواهند آورد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها