jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۸۴۴۰۲   ۲۶ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۰

زن جوان در جریان اسیدپاشی مردان نقابدار روی پیرزنی در غرب تهران بازداشت شد.

ردپای زن جوان در اسیدپاشی روی پیرزن بیمار

به گزارش جام‌جم، مرداد امسال زنی 73 ساله پس از خارج شدن از مطب پزشکی در غرب تهران هدف اسیدپاشی راکبان نقابدار یک موتورسیکلت قرار گرفت. اهالی متوجه ماجرا شدند و او را به بیمارستان منتقل کردند. بعداز این حادثه فرزندان او با حضوردر شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران نزد بازپرس محسن مدیرروستا، شکایت کردند.

با تحقیق از دو فرزند قربانی اسیدپاشی معلوم شد آنها به مستاجر قبلی مادرشان که با وی اختلاف داشته واورا به مرگ وآتش زدن خانه اش تهدید کرده بود، مظنون هستند.

مرد مستاجر برای تحقیقات به پلیس آگاهی فراخوانده شد. او در جریان تحقیقات گفته بود با شاکی و خانواده‌اش اختلاف‌هایی داشته اما اسیدپاش‌ها را اجیر نکرده است.

ماموران اداره 16 پلیس آگاهی در حال تحقیق بودند که معلوم شد این مرد در حادثه اسیدپاشی نقشی نداشته است.

در این مرحله، این فرضیه پلیسی که ممکن است، فردی آشنا آن دو اسیدپاش را اجیر کرده باشد، قوت گرفت و ماموران سپس به زنی که با پیرزن اختلاف داشت مشکوک شده و او را بازداشت کردند.

متهم دیروز در تحقیقات منکر این اسیدپاشی شد. با وجود انکار این زن اما شواهدپرونده علیه اوست. وی با دستور قضایی در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دو اسیدپاش فراری ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر