jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۰۸۳۲۳۸ ۲۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۹:۴۵

مدیر یک شرکت ریلی از آغاز پیش فروش پاییزی بلیت قطارهای مسافری 9 شرکت حمل و نقل ریلی از صبح امروز (یکشنبه) در سراسر کشور خبر داد.

پیش فروش بلیت پاییزه قطارهای مسافری آغاز شد

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، محمد خان احمدی گفت: پیش فروش بلیت کلیه مسیرهای ریلی در بازه زمانی اول آبان تا 30 آذر ماه سال جاری از ساعت 9 صبح 23 مهرماه به صورت حضوری و غیرحضوری آغاز شد.

این مقام مسئول در حوزه ریلی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده این شرکت با بیش از 750 واگن مسافری و روزانه با بیش از 80 رام قطار، به مسافران خدمات ارائه می کند.

وی خواستار حمایت بیشتر دولت از شرکت های ریلی شد و گفت: در حالی که دولت با اختصاص تسهیلات ارزان قیمت در حوزه جاده ای به دنبال نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی است باید با اختصاص تسهیلات مناسب به شرکت های ریلی آنها نیز بتوانند ناوگان مناسبی را با استفاده از ظرفیت های داخلی تهیه کنند.

هم اکنون 9 شرکت ریلی در این مجموعه حدود 50 درصد بازار حمل ونقل مسافری کشور را در اختیار دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر