jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۲۹۹۸   ۲۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

برای قهرمان هندی بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو، به اتهام قتل دادخواست تشکیل پرونده ارائه شد. دادگاهی در هند «ماریاپان تانگاولو» ورزشکار 22 ساله این کشور را که در بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو در ماده پرش ارتفاع کلاس T42 موفق به کسب مدال طلا شد، به اتهام قتل فراخواند تا توضیحات لازم را ارائه کند. گفته شده تانگاولو به همراه همدستانش پسری 19 ساله را مورد حمله قرار داده‌اند و جنازه این پسر نیز روز سوم ژوئن در حوالی مسیر خط راه‌آهن پیدا شده است. این ورزشکار در نخستین صحبت‌هایش گفته که قصد داشته به همراه دوستانش تلفن همراه این پسر 19 ساله را بدزدد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر