jamejamonline
گوناگون عمومی کد خبر: ۱۰۸۲۴۳۹   ۲۱ مهر ۱۳۹۶  |  ۲۳:۵۰

حالا دیگر زیبایی و حتی جوانی ملاک نیست. اکنون مردم جهان معیارهای دیگری برای زیبایی دارند. این را فهرست زیباترین افراد سال 2017 نشان می دهد.

شاخصه های زیباشناسی چگونه در 27 سال تغییر کرد؟

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مجله People ، ملاک های تعیین زیبایی افراد در زمانی که اکنون در آن به سر می بریم بسیار متفاوت شده است.

چگونه استانداردهای زیبایی ما در نزدیک به سه دهه تغییر کرده است؟ تجزیه و تحلیل علمی فهرست زیباترین افراد از سال های 1990 تا 2017 نشان می دهد امروزه مردمان جهان تنوع بیشتری را برای ملاک های زیبایی قائل هستند و در این زمینه حتی افراد سالخورده و پا به سن گذاشته را بیشتر از هر زمان دیگری مورد توجه قرار می دهند. سه دهه پیش در میان فهرست زیباترین افراد جهان نه فرد پا به سن گذاشته ای وجود داشت و نه فردی رنگین پوست اما اکنون فردی میانسال مثل جولیا رابرتز در فهرست قرار دارد و علاوه بر آن رنگین پوست ها نیز حضوری پررنگ در فهرست زیباترین ها پیدا کرده اند.

همچنین در فهرست زیباترین افراد سال 2017 که به تازگی منتشر شده است 14 نفر چند رگه هستند. نکته بسیار مهم این است که میانگین سنی این فهرست 39 سال است و این نشان می دهد چقدر شاخصه های زیبایی تغییر کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها