jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۵۴۴۹ ۳۰ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

علی علیپور، مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس تهران معتقد است تیمش در هفته هفتم می‌تواند شکست مقابل پیکان را جبران کند. او در این خصوص به ما گفت: «دو بازی بسیار حساس را پشت سر گذاشتیم.

دیدار اول مقابل الاهلی عربستان بود که با برتری 3 بر یک پرسپولیس همراه بود و دیدار دوم برابر پیکان بود که چون در آن شکست خوردیم برایمان بسیار حساس شد، اما خوشبختانه جای جبران آن نتیجه وجود دارد و می‌توانیم با کسب پیروزی برابر سپاهان هم هوادارانمان را خوشحال کنیم و هم شکست هفته گذشته را از یادها پاک کنیم. همه ما آماده کسب پیروزی در اصفهان هستیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر