jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۹۸۴ ۱۲ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فیلمبرداری فیلم سینمایی «به وقت شام» جدیدترین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا به تهیه‌کنندگی محمد خزاعی روزهای پایانی را سپری می‌کند و طی 20 روز آینده فیلمبرداری آن در تهران به پایان می‌رسد.

به گزارش سینماپرس، بخش‌های باقیمانده فیلم در دکورهای ساخته شده در شهرک دفاع مقدس فیلمبرداری می‌شود و هنوز صحنه‌های مربوط به باند فرودگاه این فیلم در تهران ضبط نشده است. «به وقت شام» یکی از آثار مهم با موضوع داعش است که از اهمیتی خاص برخوردار است.

فیلمبرداری «به وقت شام» همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در یکی از فرودگاه‌های نظامی آغاز شد و تدوین فیلم همزمان با فیلمبرداری آن توسط مهرداد خوشبخت انجام می‌شود.

با توجه به حساسیت‌های خاص ابراهیم حاتمی‌کیا به نظر می‌رسد فیلمبرداری فیلم تا پایان شهریور ادامه خواهد یافت و با انجام مراحل پست پروداکشن، فیلم برای حضور در جشنواره سی و ششم فیلم فجر آماده می‌شود. هادی حجازی‌فر، بابک حمیدیان و جمعی از بازیگران مطرح سوری و لبنانی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

«به وقت شام» درباره داعش و تهدیدات تکفیری‌هاست و یکی از محصولات سازمان هنری رسانه‌ای اوج در سال 96 محسوب می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر