jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۶۶۸۸۱ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۹:۰۳

معاون فضای مجازی رسانه ملی:

ایده‌های نوین پروسه‌ای جاری است

معاون فضای مجازی رسانه ملی گفت: در ابتدای کار خود در این حوزه در معاونت‌های مختلف از جمله استان‌ها و صدا در زمینه فضای مجازی فعالیت‌های زیادی انجام دادیم.

ایده‌های نوین پروسه‌ای جاری است

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صداوسیما، رضا قدیمی در مراسم اختتامیه نخستین همایش ایده‌های نوین رسانه‌ای در فضای مجازی افزود: همچنین برای اینکه بتوانیم قابلیت‌های سازمان را در این فضا نشان دهیم نمایشگاهی را در بخش جنبی آن ایجاد کردیم.

وی افزود: در این همایش ۹ نشست تخصصی برگزار کردیم و درباره ایده‌های نوین رسانه‌ای در فضای مجازی با توجه به تاکیدات رییس سازمان صدا و سیما تلاش کردیم ایده‌های خلاق را شناسایی و ارتباط پایداری میان ان‌ها برقرار کنیم تا سازمان بتواند حضور موثرتری در فضای مجازی داشته باشد.

قدیمی با بیان اینکه فراخوان این همایش از ۲۵ تیر ۹۶ منتشر شد و ویژه کارکنان رسمی و غیررسمی سازمان بوده است، گفت: ۲۱ مرداد، آخرین مهلت دریافت آثار بود.

معاون فضای مجازی رسانه ملی ادامه داد: ۳۱۵ ایده برای ما ارسال شد که ۱۷۴ ایده از طریق پرونده شخصی و ۱۴۱ از طریق وب سایت بود و در مرحله اول ۷۸ ایده انتخاب شدند.

قدیمی گفت: از نظر ما ایده‌های نوین پروژه‌ای تمام شدنی نیست و پروسه‌ای است که باید جاری باشد و مشارکت‌های واحد‌های مختلف سازمان برای ما یک فرصت است و خود را ملزم به تعامل و همکاری می‌دانیم.

وی با بیان اینکه بزودی از تعدادی اپراتور و تلویزیون تعاملی رونمایی می‌کنیم، افزود: همچنین بازار محتوا ایجاد کرده ایم که در نوع خود بی نظیر است.

معاون فضای مجازی رسانه ملی ادامه داد: اداره کل رسانه‌های اجتماعی نیز کارهای خوبی در زمینه وب سایت کرده است و پیام رسان سروش که بیش از یک میلیون عضو دارد از جمله آنهاست.

در پایان این مراسم از ۱۳ نفر از برترین‌های این همایش تجلیل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر