jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۷۹۲ ۰۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس کمیته استا‌ن‌های انجمن گردشگری فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور بافق را به عنوان قطب کویرنوردی در ایران معرفی کرد.

به گزارش تسنیم ، محسن شیشه‌بر در گردهمایی مسئولان گردشگری ورزشی کشور که به میزبانی بافق برگزار شد، اظهار داشت: این برنامه برای اولین بار در مرکز جغرافیای ایران ‌شهرستان بافق برگزار شد.

رئیس کمیته استا‌ن‌های انجمن گردشگری فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور هدف از برگزاری این گردهمایی را مطرح کردن پتانسیل‌های شهرستان بافق از لحاظ کویرنوردی عنوان کرد و افزود: این شهرستان به عنوان پایلوت کویرنوردی ایران مطرح است.وی با اشاره به تامین زیرساخت‌های لازم در این شهرستان تصریح کرد: احداث هتل‌های سنتی، علمدار، نیکان، مراکز تفریحی، کمپ‌های کویری و مجموعه تفرجگاهی آبشار یکی از مهمترین و بهترین ظرفیت‌های بافق محسوب می‌شود‌.

رئیس کمیته گردشگری ورزشی استان با اشاره اینکه در این گردهمایی افراد از 20استان کشور حضور دارند، خاطرنشان کرد: تغییرات اساسی در حوزه گردشگری شهر بافق دیده می‌شود که از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

وی با تقدیر از مسئولان شهرستان بافق که در این زمینه بیش از پیش توجه داشته و دارند، گفت: شهر بافق شهردار زبده و فعالی دارد که قادر بوده این تغییرات را در این مدت در شهر ایجاد کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر