jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۵۹۶ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در حالی که توفان قدرتمند «هاروی» با سرعت بیش از 120 مایل در ساعت از روز جمعه به سواحل تگزاس در آمریکا رسیده، تنها پیام دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور برای مردم ایالت تگزاس «موفقیت» است!

به نقل از پایگاه اینترنتی هیل، دونالد ترامپ در حالی که همراه خانواده‌اش برای تعطیلات آخر هفته در کمپ دیوید، سوار «مارین وان» (هوانورد ویژه رئیس‌جمهور آمریکا) می‌شد در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی بر این‌که برای مردم تگزاس چه پیامی دارد، گفت: «برای تک‌تک مردم تگزاس آرزوی موفقیت دارم.» رئیس‌جمهور آمریکا پس از ورود به کمپ دیوید با انتشار پیامی در حساب توییتری خود اعلام کرد بدقت اخبار توفان هاروی را رصد می‌کند و برای مردم تگزاس آرزوی سلامتی و امنیت دارد./ مشرق

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر