فرمانده ناجا در مراسم فرمانده جدید انتظامی استان خوزستان خبر داد:

برخورد با مخلان نظم و امنیت درکشور

سردار حسین اشتری فرمانده ناجا با اعلام آمادگی نیروهای انتظامی برای برخورد با مخلان نظم و امنیت در کشور گفت: در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.
کد خبر: ۱۰۶۵۲۶۲
برخورد با مخلان نظم و امنیت درکشور

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از شبکه خبر، سردار حسین اشتری گفت: خوشبختانه وضعیت امنیتی در سراسر کشور بسیار خوب است که این مرهون خون شهدا، منویات مقام معظم رهبری و تلاش شبانه روزی نیروهای سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و مردم است.

او با بیان این که اقدامات خوبی در حوزه انتظامی در سنوات گذشته در کشور و استان انجام شده است گفت: در اردیبهشت ماه امسال انتخاباتی بزرگ پیش رو داشتیم که با حضور خوب نیروی انتظامی ،بسیج و سپاه در کمال آرامش و با موفقیت و بدون هیچ مشکلی برگزار شد.

فرمانده ناجا با بیان این که خوزستان استانی با مردمانی شهید پرور، مقاوم، ولایت‌مدار است که در هشت سال دفاع مقدس میزبان رزمندگان اسلام بود توضیح داد: حوادثی که پس از جنگ تحمیلی در این منطقه پیش آمد موجب زجر، مصیبت و نگرانی مردم منطقه شد.

او با تاکید بر این که بسیاری از کشورها رژیم بعثی را در حمله به ایران کمک کردند افزود: رزمندگان کشور کمترین تجهیزات را در جنگ تحمیلی داشتند در حالی که بیشترین امکانات جنگی در اختیار بعثی‌ها بود اما با همت مردمان استان و رزمندگان سراسر کشور و بسیج پیروزی را از آن خود کردند که نشان داد هر گاه ایمان و توسل به اهل بیت(ع) باشد ملت ما پیروز خواهد شد.

اشتری گفت: امروز هم ماموران نیروی انتظامی در سراسر کشور در حال مبارزه با مخلان امنیت کشور و متجاوزان به حقوق دیگران هستند و شهدا و شهادت را الگوی کار خود کرده اند.

او با اشاره به اینکه حدود هشت هزار و 755 کیلومتر مرز خشکی و آبی در کشور داریم و مرزداران در حال پاسداری از این مرزها هستند گفت: با همدلی و همکاری همه آحاد ملت امنیت بیشتر میسر می شود زیرا هر جا همدلی و همکاری بیشتر بوده خداوند نیز برکاتش را نازل کرده است.

او در ادامه با اشاره به اینکه استان خوزستان به دلیل همسایگی با کشور عراق، تبعات هشت سال جنگ تحمیلی، وجود گروه‌های تجزیه‌طلب و مسایلی که خاص این استان است دارای حساسیت بالا است افزود: به همین دلیل برای مدیریت این استان به فرماندهی قوی نیاز است که همواره این مد نظر فرماندهی ناجا بوده است.

فرمانده ناجا با تقدیر از اقدامات سردار محمد رضا اسحاقی فرمانده انتظامی سابق خوزستان در دوره هفت ساله فرماندهی در این استان گفت: دوره مسئولیت فرماندهان انتظامی سه ساله است اما به دلیل حساسیت‌هایی که در زمان انتخابات بود تصمیم بر آن شد که سردار اسحاقی همچنان به عنوان فرمانده بماند و اکنون سنگر بعدی وی فرماندهی انتظامی استان گیلان خواهد بود.

او در ادامه سردار عباس زاده را به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان خوزستان معرفی کرد و افزود: وی از فرماندهان لایق در نیروی انتظامی است و پیش از این فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر بوده است.

او با تاکید بر این که سیاست ها و برنامه ها در نیروی انتظامی پس از تصویب در ستاد کل امکان تغییر ندارد و باید همان ماموریت‌ها اجرایی شود گفت: جابجایی‌مدیران موجب رشد و شتاب بیشتر در ماموریت‌ها خواهد شد و از آن جایی که برنامه‌ها و سیاست‌ها مشخص است انتظار می رود فرماندهان با یک برنامه خوب این مسیر را جلو بروند.

سردار اشتری برای معرفی فرمانده جدید انتظامی خوزستان وارد اهواز شد و از سوی مسئولان استان مورد استقبال قرار گرفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها