jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۹۰۰ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بهرام افشارزاده و هیات همراه که برای هماهنگی مسابقات پیش روی این فدراسیون به نپال سفر کرده است عصر یکشنبه با جیوان رام شرستا رئیس کمیته المپیک نپال و سورندرا ماناندهار رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی نپال دیدار و گفت‌وگو کرد.در این دیدار افشارزاده طرحی را از سوی فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی به رئیس کمیته المپیک نپال ارائه داد که طبق آن، برنامه‌های فدراسیون جهانی برای بازی‌های جنوب آسیا ارائه شد.

طبق این طرح که برای شرکت در سیزدهمین دوره بازی‌های جنوب آسیا در سال 2019 در نپال ارائه شد، دو طرف درباره چگونگی توسعه ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در نقاط مختلف نپال به گفت‌وگو و ارائه راهکار پرداختند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر