علی دایی به دیدار رئیس فدراسیون ژیمناستیک رفت.
کد خبر: ۱۰۶۴۷۲۰
علی دایی در کنار نخستین بانویی که رییس فدراسیون ژیمناستیک شد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از فدراسیون ژیمناستیک ، علی دایی برترین گلزن فوتبال جهان و قهرمانی ملی صبح امروز با حضور در فدراسیون با زهرا اینچه درگاهی، رئیس فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.
ایجاد رویه یکسان و هم جهت برای ورزش پایه و مادر ژیمناستیک ، چگونگی جذب اجتماعی افراد به ژیمناستیک و اهمیت دادن این رشته ورزشی در بین کودکان از مهمترین مباحث گفتگو بود. سرمربی تیم فوتبال سایپا در این دیدار ابتدا انتخاب درگاهی را به عنوان رئیس فدراسیون تبریک گفت و از رئیس فدراسیون و فعالیت هایش در پیشبرد ژیمناستیک کشور حمایت کرد.
دایی گفت: ژیمناستیک ورزشی است که در کشور ما مظلوم واقع شده، این رشته زیبا و مادر می تواند به تمام ورزشکاران بویژه فوتبالیست ها در آمادگی جسمانی کمک کند. ژیمناستیک می تواند از آسیب دیدگی هایی که در دوران حرفه ای پیش می آید، جلوگیری کند.
برترین گلزن جهان افزود : مسیر ورود به ورزش قهرمانی و حرفه ای بهتر است از ژیمناستیک باشد. ما باید به ورزش های پایه مثل ژیمناستیک اهمیت زیادی بدهیم و تمام سرمایه گذاری هایمان به این سمت باشد. وزرات ورزش باید حمایت های زیادی از این ورزش پایه بکند و امکانات را فراهم کند تا خانواده های زیادی به این ورزش روی بیاورند ، یکی از عوامل پیشرفت کودکان در آینده ورزشی شان ، فعالیت در رشته ورزشی ژیمناستیک است. اینچه درگاهی ، رئیس فدراسیون هم از حضور علی دایی در فدراسیون و حمایت های ایشان تشکر و قدردانی کردند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها