Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۴۷۲۰ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۵۶

علی دایی به دیدار رئیس فدراسیون ژیمناستیک رفت.

علی دایی در کنار نخستین بانویی که رییس فدراسیون ژیمناستیک شد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از فدراسیون ژیمناستیک ، علی دایی برترین گلزن فوتبال جهان و قهرمانی ملی صبح امروز با حضور در فدراسیون با زهرا اینچه درگاهی، رئیس فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.
ایجاد رویه یکسان و هم جهت برای ورزش پایه و مادر ژیمناستیک ، چگونگی جذب اجتماعی افراد به ژیمناستیک و اهمیت دادن این رشته ورزشی در بین کودکان از مهمترین مباحث گفتگو بود. سرمربی تیم فوتبال سایپا در این دیدار ابتدا انتخاب درگاهی را به عنوان رئیس فدراسیون تبریک گفت و از رئیس فدراسیون و فعالیت هایش در پیشبرد ژیمناستیک کشور حمایت کرد.
دایی گفت: ژیمناستیک ورزشی است که در کشور ما مظلوم واقع شده، این رشته زیبا و مادر می تواند به تمام ورزشکاران بویژه فوتبالیست ها در آمادگی جسمانی کمک کند. ژیمناستیک می تواند از آسیب دیدگی هایی که در دوران حرفه ای پیش می آید، جلوگیری کند.
برترین گلزن جهان افزود : مسیر ورود به ورزش قهرمانی و حرفه ای بهتر است از ژیمناستیک باشد. ما باید به ورزش های پایه مثل ژیمناستیک اهمیت زیادی بدهیم و تمام سرمایه گذاری هایمان به این سمت باشد. وزرات ورزش باید حمایت های زیادی از این ورزش پایه بکند و امکانات را فراهم کند تا خانواده های زیادی به این ورزش روی بیاورند ، یکی از عوامل پیشرفت کودکان در آینده ورزشی شان ، فعالیت در رشته ورزشی ژیمناستیک است. اینچه درگاهی ، رئیس فدراسیون هم از حضور علی دایی در فدراسیون و حمایت های ایشان تشکر و قدردانی کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر