jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۲۹۶۴ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۹:۱۸

علی دایی به هیچ عنوان اجازه نمی دهد چیزی که خلاف منفعت تیمش است اتفاق بیفتد. تیم او در هفته چهارم میزبان است و دایی ابدا تمایلی ندارد با توجه به امتیاز میزبانی مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

علی دایی کوتاه نمی آید / ما در آزادی بازی نمی کنیم

به گزارش جام جم آنلاین ، دیدار تیم های سایپا و استقلال روز پنج شنبه از ساعت 20:45 دقیقه برگزار می شود. باشگاه استقلال از سایپا درخواست کرده بود مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار شود ، چیزی که مورد مخالفت سفت و سخت علی دایی قرار دارد و به هیچ عنوان اجازه نمی دهد تیمش به عنوان میزبان به ورزشگاه آزادی برود.

علی دایی معمولا در چنین ماجراهایی کوتاه نمی‌آید و از حق خود و تیمش نمی‌گذرد. او فصل گذشته هم که هدایت نفت را برعهده داشت با برگزاری بازی تیمش مقابل استقلال در آزادی مخالفت کرد و این بازی در نهایت در ورزشگاه تختی برگزار شد. این بار هم قطعا دایی اجازه نخواهد داد تا ماجرا به سود استقلال تمام شود و آبی‌ها به خواسته خود برسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر