Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۲۹۵۷ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۲۷

علیرضا حقیقی با درخشش در ترکیب تیمش در تیم منتخب هفته اخیر لیگ سوئد قرار گرفت.

گام بزرگ حقیقی برای بارگشت / کی روش او را دعوت می کند؟

به گزارش جام جم آنلاین ، او که اکنون در باشگاه اسکیلستونای سوئد بازی می کند در هفته اخیر لیگ سوئد به عنوان برترین دروازه بان هفته و یکی از برترین بازیکنان شناخته شد. او و تیمش در هفته اخیر لیگ سوئد برابر تیم آماده و قدرتمند AIK یک بر یک مساوی کردند. حقیقی در این بار چهار مرتبه «سیو» کرد تا نشان دهد پس از آن همه مصدومیت و روزهای بد بالاخره به روزهای اوج برگشته است.

بعد از پایان این دیدار، سایت باشگاه اسکیلستونا به تمجید از عملکرد سنگربان سابق تیم ملی کشورمان پرداخت و همچنین مایلک یولی، سرمربی اسکیلستونا نیز به نمایش شجاعانه حقیقی اشاره کرد.

حقیقی با چند نمایش درخشان دیگر می تواند به تیم ملی فوتبال ایران برگردد. او که دروازه بان ثابت تیم ملی در جام جهانی 2014 بود بیش از یک سال به تیم ملی دعوت نمی شود و کاملا جایگاه خود را از دست داده است. اما اکنون فرصتی به دست آورده که اگر آن را از دست بدهد دیگر نمی تواند به دست بیاورد. او می تواند موفق باشد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر