به تازگی عمل انساندوستانه مشتری رستورانی در «مانیل» فیلیپین تحسین سایر مشتریان رستوران و کاربران اینترنت را برانگیخت. ماجرا از آنجا آغاز شد که «پاتریشا کاپیلان» یکی از مشتریان رستوران به همراه نامزدش، منتظر دریافت سفارش خود بود که مرد جوانی که در حال سفارش غذا بود توجه این زوج را جلب کرد.
کد خبر: ۱۰۶۲۹۱۴

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سفارش غذای این مرد تنها برای 3 نفر کنجکاوی پاتریشا را برانگیخت. پس از تحویل غذا توسط گارسون، وی از رستوران خارج شد و لحظاتی بعد با 3 کودک بی‌خانمان و خیابانی مجددا به رستوران بازگشت.

پاتریشا و نامزدش بلافاصله دریافتند که این 3 وعده غذای سفارش داده شده توسط این مرد در واقع برای این سه کودک بی‌خانمان بوده است. در ادامه این مرد در حالی که دو پرس غذا را به دو کودک داده بود خود نیز به همراه کودک سوم شروع به خوردن پرس سوم کرد.

در حالی که اشک در چشمان پاتریشا و نامزدش حلقه زده بود، وی بلافاصله با تلفن همراهش تصاویری از این مرد سخاوتمند تهیه کرد و در صفحه فیسبوکش قرار داد. انتشار تصاویر این مرد و عمل انساندوستانه‌اش با واکنش کاربران همراه بود.

بسیاری از کاربران این مرد و انسان‌های نظیر وی را انسان‌هایی دانستند که جهان امروز به بودن آنها نیاز مبرم دارد و آنها هستند که با سخاوت و مهربانی خود، جهان را تغییر خواهند داد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها