jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۲۱۶۷ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۹:۰۸

مهم ترین اتفاق ال کلاسیکوی بامداد امروز که با برتری سه بر یک رئال مادرید تمام شد اخراج کریستیانو رونالدو بود.

کریس رونالدو اینگونه اخراج شد +تصاویر

به گزارش جام جم آنلاین ، کریستیانو رونالدو پس از اینکه گل دوم رئال مادرید را در این دیدار زد در تلاش برای زدن گل سوم بود که یک اتفاق او را از بازی برگشت هم محروم کرد. در یکی از صحنه های مسابقه رونالدو در تلاش برای گلزنی است که اومتیتی بازیکن بارسا از راه می رسد. رونالدو پس از برخورد با اومتیتی نقش بر زمین شد اما داور بازی نه تنها پنالتی نگرفت که با دادن کارت زرد دوم به رونالدو او را از زمین بازی اخراج کرد. رئالی ها به شدت نسبت به این تصمیم اعتراض داشتند و حتی رونالدو برخورد کوچکی نیز با داور داشت و او را هل داد.

در تصاویر زیر برخورد بین اومتیتی و رونالدو مشهود است و به وضوح رونالدو قصد تمارض نداشت.

قرار است رئال به این کارت قرمز اعتراض کرده و فرجام خواهی کند تا رونالدو بتواند در بازی برگشت به میدان برود. البته از آنجایی که رونالدو داور را هل داده بعید است درخواست رئال با موافقت مواجه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر