jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۵۶۸۳۳   ۰۸ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۵۱

رئیس کل دادگستری استان تهران از رسیدگی ویژه و فوق العاده به پرونده کودک هشت ماهه در دادگستری استان تهران خبر داد.

حکم پرونده فوت بنیتا در حداقل زمان صادر می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، غلامحسین اسماعیلی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده فوت بنیتا اظهار کرد: با درخواست دادستان عمومی و انقلاب پاکدشت و موافقت شعبه اول دادگاه تجدید نظر استان تهران که ریاست آن بعهده رئیس کل دادگستری استان تهران است پرونده مربوط به فوت بنیتا از دادسرای پاکدشت به دادسرای عمومی و انقلاب تهران احاله شد.

وی افزود: همچنین براساس هماهنگی‌های بعمل آمده با دادسرای تهران و دادگاه کیفری یک استان مقرر شد ضمن رعایت دقیق ضوابط و مقررات قانونی امور رسیدگی به این پرونده در مرحله دادسرا و دادگاه به صورت ویژه و در اسرع وقت انجام شود.

رئیس کل دادگستری تهران ضمن تسلیت به خانواده داغدیده این کودک هشت ماهه به مردم نوع دوست ایران اسلامی اطمینان داد که رسیدگی به این پرونده با رعایت ضوابط و مقررات قانونی انجام و با دقت بالا در حداقل زمان حکم مقتضی صادر و با رعایت قوانین و مقررات اجرا می‌شود تا زمینه تسلی خاطر داغدیدگان و عبرت آموزی بزهکاران فراهم گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها