jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۵۴۸   ۰۸ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۸

کودک 5 ساله ای که توسط پدر معتاد خود وادار به تکدی گری شده پس از دستگیری پدرش بلاتکلیف مانده است چند ماه پیش در پی تماس تلفنی مردم با دبیر اجتماعی شبکه 5 سیما مبنی بر این که مرد معتادی فرزند 5 ساله خود به نام مرتضی

را در سر چهارراه ها وادار به تکدیگری می کند موضوع به مرکز فوریت های پلیسی گزارش شد و با عزیمت ماموران به محل ، مرد معتاد دستگیر و کودک وی تحویل کمیته امداد امام خمینی شد در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، این مرد همسر خود را طلاق داده است و چون حضانت کودک به وی سپرده شده است ، وی مرتضی را وادار می کرده تا در سر چهارراه ها با تکدیگری ، پول به دست آمده را در اختیار پدر خود قرار دهد.پس از تحویل این کودک 5 ساله به کمیته امداد، چندی بعد وی برای سرپرستی موقت تحویل یک خانواده متعهد و خیر شد تا زمان تعیین تکلیف این کودک ، نزد این خانواده بماند این کودک هم اکنون فاقد هر گونه اوراق هویتی است و حتی در مراجعه به مادر وی که در یکی از روستاهای اطراف مشهد زندگی می کند، او عنوان کرده است قادر به سرپرستی این کودک نیست گفتنی است اطلاعات تکمیلی در این خصوص برای پیگیری مسوولان در دفتر روزنامه محفوظ است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر