jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۱۰۴۹۲۱۲   ۱۷ تير ۱۳۹۶  |  ۱۴:۳۱

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از انسداد ۴ محور مواصلاتی و نیز اعمال محدودیت در ۷ محور مواصلاتی کشور خبر داد.

محدودیت تردد در ۷ محور مواصلاتی کشور

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، بر اساس اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی محور‌های اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان؛ استهبان- نی ریزدر استان فارس؛ ایلام – مهران در استان ایلام و محور فرعی رودبار-کهنوج - قلعه گنج در جنوب استان کرمان مسدود است.

همچنین آزادراه قم - تهران از ۲۹ فروردین الی ۲۰ شهریور محدوده عوارضی تا کیلومتر ۱۲. ۵ در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۷ و روزهای سه شنبه از ساعت ۸ الی ۱۲ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راه سازی همزمان با عبور ترافیک و تن‌ها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

محور کرج - چالوس از اول اردیبهشت الی ۲۰ شهریور، محدوده میدان امیر کبیر تا تونل کندوان - کیلومتر صفر تا ۷۵، روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۷ و روزهای چهار شنبه از ساعت ۸ الی ۱۲ به استثنای روزهای پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راه سازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

آزادراه رشت - قزوین از ۱۶ اردیبهشت الی ۲۰ شهریورماه، روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۸ و روزهای چهار شنبه از ساعت ۸ الی ۱۴ به استثنای روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راه سازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

آزادراه قم به تهران از ۱۶ اردیبهشت الی ۳۱ مردادماه، محدوده کیلومتر صفر تا ۳۰ حدفاصل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام خمینی (ره)؛ روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۸ و روزهای سه شنبه و پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۴ به استثنای ایام تعطیلات رسمی، روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راه سازی همزمان با عبور ترافیک و تن‌ها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

همچنین محور بوئین زهرا-اشتهارد حدفاصل انتهای حوزه تا محدوده شهری و محور اشتهارد-ماهدشت حدفاصل انتهای محدوده شهری تا پلیس راه ماهدشت و محور ماهدشت-کیانشهر از کیلومتر صفر تا ۴۵، از تاریخ ۱۶ خردادماه الی ۲۰ شهریورماه، روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۷ الی ۱۷ به استثنای ایام تعطیلات رسمی، روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راه سازی همزمان با عبور ترافیک و تن‌ها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

محور دیزین- شمشک کیلومتر صفر الی ۲۱ از ۲۷ خرداد الی ۳۰ آبان، روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه هر هفته از ساعت ۷ الی ۱۸ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به علت انجام عملیات راه سازی مسدود می‌شود.

محور هراز در استان‌های مازندران و شرق تهران از ساعت ۶ الی ۱۸ از ۱۷ تیر الی ۲۱ تیر در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه از ساعت ۶ الی ۱۲ به علت انجام عملیات راه سازی مسدود است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.