jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۴۸۶۷۴   ۱۵ تير ۱۳۹۶  |  ۱۰:۲۵

طارمی به همه پیشنهادها نه گفت و به پانیونیوس می‌آید

شجاعی و حاج‌صفی دلیل حضور مهدی در یونان +عکس

سایت خبری باشگاه پانیونیوس یونان خبر داد که مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس تمام پیشنهادهای خود را رد کرد و پانیونیوس را انتخاب کرد.

شجاعی و حاج‌صفی دلیل حضور مهدی در یونان +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، مهدی طارمی، مهاجم 24 ساله به هواداران پرسپولیس اعلام کرده است که او می‌خواهد در پانیونیوس بازی کند در نتیجه او تمام پیشنهادهای دیگر از ژاپن، هلند و ... را رد کرده است.

پیش از این طارمی در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا نکرده بود و این اقدام او به نوعی درخواست جدایی از تیم ایرانی بود.

طارمی اعلام کرده است که پانیونیوس مقصد بعدی او است و دلیل این امر نیز به خاطر حضور مسعود شجاعی و احسان حاج صفی دو هموطنش در پانیونیوس است.

او معتقد است که می‌تواند در کنار دو هموطنش در این باشگاه خوش بدرخشد. او مدعی شده است با پانیونیوس پیشنهادی یک ساله خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر