jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۸۴۶۰   ۱۵ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال برای ساختن تیم فصل آینده خود، وسواس زیادی به خرج می‌دهد. او در انتخاب نفر اول خط حمله و جانشین کاوه رضایی، به صورت قطعی به نام سجاد شهباززاده رسیده است. گفته می‌شد علی قربانی نفر اول می‌شود اما در پازل تاکتیکی منصوریان، بیشتر نام سجاد دیده می‌شود تا قربانی. از سوی دیگر، حسن بیت سعید، بازیکنی است که از خط هافبک به عنوان وینگر به خط حمله اضافه خواهد شد و به نوعی، زوج و مهاجم کاذب آبی هاست که جانشین فرشید اسماعیلی یا جابر انصاری است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر