jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۷۶۷۳   ۱۳ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی در خرداد ماه امسال منتشر شد. به گزارش ایسنا، بر این اساس در گروه خودروهای سواری با سطح قیمتی پایین‌تر از 25 میلیون تومان، همه خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل تیبا، ساییا 111، سایپا 131 و سایپا 132 همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی 25 تا 50 میلیون تومان، چهار خودروی ساندرو، تندر 90 اتوماتیک پلاس، تندر 90 اتوماتیک و پارس تندر چهار ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. خودروهای تندر 90 پارس خودرو، تندر 90 ایران خودرو، رانا، آریو، پژو 206 صندوق‌دار، پژو 206 و دنا پلاس نیز سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

چهار خودروی نیو ام‌وی‌ام 315، دنا، دانگ‌فنگ اچ 30 و سمند سورن نیز دو ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. باقی خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل پژو 405، پژو پارس، سمند، ساینا و تیبا هاچ‌بک نیز در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی 50 تا 75 میلیون تومان، خودروی هیوندای آی10 چهار ستاره کیفی را کسب کرده است. خودروهای آریزو 5، چانگان سی‌اس35، برلیانس اچ330 و جک جی5 نیز سه ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

آریو اتوماتیک نیز دارای دو ستاره کیفی بوده و دو خودروی لیفان ایکس60 و ام‌وی‌ام 550 در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

اما در گروه‌ خودروهای با سطح قیمتی 75 تا 100 میلیون تومان، دو خودروی سراتو و هیوندای آی20 دارای چهار ستاره کیفی هستند. خودروی تیگو5 دارای سه ستاره کیفی و جک اس5 دارای دو ستاره کیفی است.

در گروه‌ خودروهای با سطح قیمتی بالاتر از 100 میلیون تومان نیز دو خودروی نیومزدا 3 و سوزوکی گراند ویتارا چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر