jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۷۰۳۶   ۱۱ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سرمربی تیم ملی امید با بیان این‌که به هیچ وجه از روند آماده‌سازی این تیم راضی نیست، گفت: کارمان در رقابت‌های آسیایی بسیار سخت است و با شرایط موجود اگر خیلی خوب رایزنی کنیم، می‌توانیم بازیکنان را دو روز مانده به اعزام در اختیار بگیریم.

امیرحسین پیروانی که با ایسنا صحبت می‌کرد، گفت: متاسفانه به دلیل غیبت بازیکنان، اردو را یک روز زودتر تعطیل کردیم، چراکه پس از غیبت 12 بازیکن، دو بازیکن دیگر هم به تیم‌های خود بازگشتند و دو بازیکن مصدوم هم میان بازیکنان وجود داشت. عملا نمی‌توانستیم کاری انجام دهیم و یکشنبه (امروز) جلسه‌ای را دراین باره با مسئولان فدراسیون فوتبال برگزار می‌کنیم تا تکلیف تیم ملی مشخص شود. ما با این وضعیت به مشکل برمی‌خوریم. کار در این رقابت‌ها بسیار سخت است و دقیقا همانند جام جهانی جوانان بازیکنان را در اختیار نداریم. متاسفانه بعد از اتمام جام جهانی جوانان کارشناسان مختلفی از تیم ما انتقاد کردند. انتقاد بعضی‌ها، کارشناسانه و بعضی‌ها مغرضانه بود.

وی اضافه کرد: گفتند تیم ما به لحاظ جسمی و فنی شرایط ایده‌آل نداشته است. این درحالی است که با انجام بازی‌های تدارکاتی، مشکلات فنی در فاز هجومی و دفاعی پیدا می‌شود و با تمرینات که مهم‌ترین ابزار آن حضور بازیکنان است، مشکلات فنی را برطرف می‌کنند. وقتی بازیکنی در تیم ملی حضور ندارد، امکان انجام کار تاکتیکی نیست. از دوستان کارشناسی که بعد از جام جهانی خیلی خوب و زیاد و پرهجمه از تیم ما انتقاد کردند، خواهش می‌کنم الان که بازیکنانم را در اختیار ندارم، درباره حل مشکلات جسمی و تاکتیکی راهکار ارائه کنند. به من بگویند چطور می‌توانیم با 12 بازیکن مشکلات را برطرف کنیم. ما اگر خیلی خوب رایزنی کنیم می‌توانیم بازیکنان را دو روز مانده به اعزام به قرقیزستان تحویل بگیریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر