jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۷۰۲۵   ۱۱ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

ملی‌پوشان ساحلی ایران که چندی پیش در رقابت‌های جام جهانی با ارائه بازی‌هایی چشمنواز به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند و درنهایت سوم شدند، در جدیدترین رده‌بندی اعلام شده تیم‌های ساحلی دنیا با کسب 3208 امتیاز و دو پله صعود در رده سوم قرار گرفتند.

در این رده‌بندی تیم‌های ملی فوتبال ساحلی برزیل با 4658 امتیاز، پرتغال با 3751 امتیاز، ایران با 3208 امتیاز، روسیه با 3109 امتیاز و تاهیتی با 3090 امتیاز در رده‌های اول تا پنجم رده‌بندی جهانی ایستادند.

در رده‌بندی تیم‌های آسیایی هم تیم ملی کشورمان با اختلاف، بهترین تیم آسیایی است؛ چراکه نزدیک‌ترین تیم به ایران، یعنی ژاپن روی پله نهم ایستاده است. میان تیم‌های آسیایی نیز پس از تیم ملی کشورمان، تیم‌های ملی ژاپن، امارات و عمان در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند. ایران درحالی به این عنوان رسیده است که در آخرین رده‌بندی اعلام شده توسط فدراسیون بین‌المللی فوتبال در رده پنجم قرار داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر