jamejamonline
کردستان عمومی کد خبر: ۱۰۳۹۳۰۰   ۱۸ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۲:۰۵

دادستان عمومی و انقلاب کردستان گفت: فردی که در زمان مسافر کشی به مامور راهنمایی و رانندگی توهین کرده و با او برخورد کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

ضارب مامور راهنمایی و رانندگی دستگیر شد

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، اکبر جوهری از دستگیری ضارب مامور راهور خبر داد و گفت: حسب گزارش بازپرس شعبه دوم دادسرای سنندج، فردی از شهروندان که با یک دستگاه پیکان در حال سوار کردن مسافر در محل توقف کاملاً ممنوع در میدان آزادی بوده این شهر بوده با تذکر مأمور پلیس راهور مواجه می‌شود.

این مقام قضایی بیان کرد: راننده پس از تذکر مامور به وی توهین کرده و به کار خود یعنی مسافر زدن ادامه می‌دهد که مأمور راهور جلوی ماشین فرد خاطی را جهت اعمال قانون می‌گیرد.

جوهری ادامه داد: راننده پس از سوار کردن مسافر بدون توجه به حضور مأمور در جلوی ماشین حرکت کرده که مأمور از ترس ورود صدمه و برخورد ماشین خود را بر روی کاپوت پرتاب می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان تصریح کرد: راننده به جای توقف خودرو به سرعت خود می‌افزاید که پس از طی مسافتی حدود ۵۰ متر مأمور از قسمت راست ماشین به کف خیابان پرتاب و مصدوم می‌شود.

وی توضیح داد: راننده پس از وقوع این حادثه از محل متواری که پس از تعقیب دستگیر و خودرو توقیف می‌شود.

جوهری بیان کرد: پس از ارجاع پرونده به دادسرا راننده به اتهام شروع به قتل، تمرد، توهین، ضرب و جرح عمدی، اخلال در نظم عمومی بازداشت و با قرار وثیقه هشتصد میلیون ریالی روانه زندان شد.

این مقام قضایی در پایان گفت: شاکی یک روز در بیمارستان بستری و سپس ترخیص شده است و پرونده در حال حاضر در حال تکمیل تحقیقات است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها