Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
استان ها عمومی کد خبر: ۱۰۳۶۵۵۰ ۰۹ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۰۵

دادستان عمومی و انقلاب مرکز همدان :

فرماندار ملایر به دادسرا احضار شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز همدان گفت: در ادامه تحقیقات پرونده برخورد خودروی حامل فرماندار ملایر با مامور راهنمایی و رانندگی، فرماندار ملایر به دادسرا احضار شد.

فرماندار ملایر به دادسرا احضار شد

به گزارش جام جم آنلاین ،کامران حمزه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان در گفت‌وگو با میزان گفت: در ادامه تحقیقات پرونده برخورد خودروی حامل فرماندار ملایر با مامور راهنمایی و رانندگی، فرماندار ملایر به دادسرا احضار شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان پیش از این گفته بود که حسب شکایت مأمورین پلیس راه محور همدان به ملایر مورخ ۴ / ۲ / ۹۶ در ساعت ۴۸: ۱۳ مأمورین در عین کنترل سرعت با دوربین، خودرو سواری که دارای سرعت ۱۳۷ کیلومتر بوده را متوقف کردند. با پیاده شدن راننده خودرو، افسر از راننده تقاضای مدارک می‌کند که یک نفر از سرنشینان خودرو با معرفی خود به عنوان بخشدار جوکار و با عنوان اینکه خودرو فرمانداری است از ارائه مدارک توسط راننده خودداری می‌کند.
این مقام قضایی اظهار کرده بود مأمور راهنمایی و رانندگی در ادامه به سمت جلوی خودرو جهت اعمال قانون می‌رود که بخشدار با بیان عبارتی توهین آمیز به مأمورین، شخصاً به عنوان راننده سوار خودرو شده و ضمن برخورد با مأمور، مأمور بر روی کاپوت خودرو می‌افتد.
پس از آن بود که مرکز اطلاع رسانی پلیس استان همدان اعلام کرد که فرهاد جهانیان، بخشدار جوکار از توابع شهرستان ملایر در ارتباط با برخورد چندی پیش خودروی فرماندار ملایر با یک مامور راهنمایی و رانندگی، به اتهام تمرد نسبت به ماموران در حین انجام وظیفه، توهین، ایجاد ضرب و جرح عمدی مامور و تخریب اموال دولتی،به همراه دو نفر از کارمندان فرمانداری ملایر با قرار وثیقه در دادسرای عمومی انقلاب همدان روانه زندان شد.
سردار سعید منتظر المهدی سخنگوی نیروی انتظامی نیز در تشریح جزئیات این ماجرا با بیان اینکه مسئولیت، مصونیت نمی‌آورد اعلام کرد که ادعای فرماندار ملایر مبنی بر دلجویی از مامور پلیس تاکنون محرز نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: