jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۳۴۵۰۵   ۰۴ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پرسپولیس مقابل لخویا؛ دیداری که بدون تماشاگر برگزار شد. در سکوت آزادی، پرسپولیسی‌ها بخصوص طارمی موقعیت‌های زیادی را از دست دادند که اگر این اتفاق نمی‌افتاد آنها با دو سه گل حریفشان را شکست می‌دادند. این اما پایان کار نبود. طارمی یک ضربه پنالتی را هم از دست داد، دستی در موهایش کشید و خیلی راحت باعث شد تا پرسپولیس سه امتیاز شیرین این بازی را کسب نکند؛ اتفاقی که یک بار دیگر هم در بازی با الریان تکرارش کرده بود. آن پنالتی چیپ لعنتی و... .

با این حال می‌شود این را جزو یکی از اتفاقات فوتبالی دانست. اتفاقاتی که در دنیای توپ گرد می‌افتد و نمی‌شود همیشه همه پنالتی‌ها به گل تبدیل شود.هر چه هست باید برای دروازه‌بان حریف هم این شانس را قائل شد که با حدسی که می‌زند توپ پنالتی‌زن را مهار کند، اما همه چیز به پس از این بازی برمی‌گردد. در حالی که هیچ هواداری بازی را از نزدیک تماشا نکرد، خیلی‌ها منتظر بودند تا حرف‌های طارمی را درباره این بازی بشنوند. او به همراه محسن مسلمان وارد میکسدزون ورزشگاه شد و بدون توجه به خبرنگاران که نماینده میلیون‌ها هوادار هستند از مقابل آنها عبور کرد و حاضر به گفت‌وگو نشد. در این بین یکی از خبرنگاران از طارمی خواست تا بایستد و پاسخگوی هواداران باشد. او گفت آقای طارمی صبر کن و درباره این‌که گل نمی‌زنی پاسخ بده که طارمی این واکنش را نشان داد: «به شما ربطی ندارد!» جوابی که از مهدی طارمی انتظارش می‌رفت. این برای اولین بار نیست که طارمی توهین‌های اینچنینی می‌کند. یک روز قبل از بازی با لخویا او خودش را مقابل علی منصوریان قرار داد و در قامت یک بازیکن جواب سرمربی رقیب سنتی‌شان را داد. چند ماه قبل او خودش را بزرگ‌تر پرسپولیس خواند و از این گفت که او برای تیم‌شان تصمیم می‌گیرد. هر چند طارمی پس از هر اشتباه، عذر خواهی می‌کند و در اینستاگرام به مردم می‌گوید ببخشید، اما این راهکار جالبی نیست که هر کاری دلتان خواست بکنید و در نهایت بگویید ببخشید. آقای طارمی اتفاقا گل نزدن‌های شما به همه آنهایی که نقشی در این فوتبال دارند، ربط دارد.شما از بیت‌المال پول می‌گیری و وظیفه داری همان طور که در شادی‌ها مشت هایت را گره می‌کنی و با دستانت به هواداران قلب نشان می‌دهی، در روزهای ناکامی هم کنار آنها باشی و از این بگویی که چرا شوت‌هایت را به گل تبدیل نمی‌کنی. به همه ما ربط دارد آقای طارمی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر