jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۸۷۹۴ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سام نوری درباره نقش خود در سریال «دیوار به دیوار» که این شب‌ها از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود، گفت: شخصیت مشیری به دنبال کلاهبرداری نبوده بلکه نوعی زرنگی کرده است که این زرنگی به یک گرداب و باتلاق تبدیل می‌شود.

این بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با مهر ادامه داد: میزان حضور من در این سریال هنوز مشخص نیست چون هنوز فیلمنامه در حال نگارش است ولی ظاهرا این شخصیت در قسمت‌هایی پررنگ‌تر می‌شود.

نوری درباره بازی خود در چند سال اخیر در فیلم و سریال‌ها بیان کرد: در این چند سال نقش‌ها بیشتر شده است و شاید من هم بیشتر دیده شدم که از این مساله هم خوشحال هستم. پیشنهادها به من هم در این یک یا دو سال بیشتر شده اما نقش‌های مختلفی که جذاب باشد در آنها کمتر بوده و باعث شده من به صورت محدود در عرصه بازیگری حضور داشته باشم. بازیگر سریال «در حاشیه» درباره حضورش در آثار کمدی بیان کرد: فکر می‌کنم مردم آن‌قدر گرفتاری دارند که آثار کمدی می‌تواند نوعی سوپاپ برای آنها باشد. من در آثار درام سینمایی چون «نیمکت» و «لابی» نیز بازی کرده‌ام که نقش‌هایی جدی هستند یا این روزها در «شهرزاد» هم مشغول به کار هستم و بیشتر در بخش‌های شهری کار حضور دارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر