محمد احمدزاده؛ برترین بازیکن جام جهانی فوتبال ساحلی

من علی کریمی فوتبال ساحلی هستم

زننده یکی از زیباترین گل‌های فوتبال ساحلی که عنوان بهترین مهاجم این تورنمنت را نیز به خود اختصاص داد، الگوی فنی اش را اسطوره پرسپولیس دانست.
کد خبر: ۱۰۲۸۶۴۴
من علی کریمی فوتبال ساحلی هستم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورزش سه، محمد احمدزاده مهاجم تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که عنوان بهترین مهاجم جام جهانی را از آن خود کرده در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص کسب مقام سومی فوتبال ساحلی ایران در بازی های جام جهانی گفت: خدا را شکر که توانستیم به این توفیق برسیم. ما دو سال برای کسب مقام در بازی‌های جام جهانی برنامه داشتیم و خیلی کار کرده بودیم. اول هدف مان قهرمانی بود که با بدشانسی برابر تاهیتی به فینال نرسیدیم اما خدا را شکر که روی سکو رفتیم و مدال برنز بازی‌ها را از آن خود کردیم. قطعا این مقام افتخار بزرگی برای فوتبال ساحلی ایران است.

وی در ارتباط با کسب عناوین خود در این بازی‌ها گفت: خدا را شکر که توانستم به عنوان آقای گل و مهاجم برتر بازی‌های جام جهانی انتخاب شوم. خیلی خوشحالم که توپ طلای این بازی‌ها نصیبم شد. همه بچه‌های ما در این بازی‌ها تلاش کردند و خوشبختانه نتیجه زحمات مان را دیدیم. خدا را شکر که من هم به یکی از آرزوهایم رسیدم.

این مهاجم در ارتباط با این که چه کسی الگوی ورزشی‌اش است، گفت: علی کریمی همیشه الگوی من در فوتبال بوده و سعی کردم در گلزنی از او الگو بگیرم. کریمی فوتبالیست بزرگی است و در اخلاق و ورزش هم نمونه است.

احمدزاده در پایان صحبت‌هایش گفت: از مسوولان می‌خواهم فوتبال ساحلی را جدی تر بگیرند و توجه بیشتری به ورزش ما داشته باشند. تا امروز هم توجه داشته‌اند اما انتظار داریم حالا که به مقام جهانی رسیده‌ایم این اهمیت بیشتر شود. ما هنوز امنیت شغلی نداریم و بعضی از بچه ها با مشکلات مالی هم روبرو هستند. ما در تیم مان حتی سرباز هم داریم که امیدواریم فکری برای حل مشکل سربازی بچه هایمان شود. جدا از این انتظار داریم باشگاه‌های بزرگ ایران مثل استقلال، پرسپولیس و سپاهان هم روی فوتبال ساحلی سرمایه گذاری کنند که قطعا از فوتبال ساحلی جواب می‌گیرند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها