jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۷۴۴۲ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: جاده هراز برای اجرای عملیات اصلاح نقاط حادثه‌خیز از 16 تا 25 اردیبهشت روزانه به مدت هفت ساعت به روی خودروهای عبوری بسته می‌شود.

احمدآفرین محمدزاده در گفت‌وگو با ایرنا افزود: براساس هماهنگی با پلیس راه، محور هراز از دیروز تا 25 اردیبهشت از ساعت 10 صبح تا 17 روزهای شنبه تا سه‌شنبه بجز روزهای تعطیل بسته خواهد بود. وی علت بسته شدن این جاده پرتردد را اجرای طرح ترانشه برداری و اصلاح نقاط حادثه‌خیز اعلام کرد. محمدزاده، محدوده ترانشه برداری و اصلاح جاده هراز را منطقه پرند معرفی کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: رانندگان می‌توانند در ساعتی که جاده هراز بسته است از محور سوادکوه و کندوان به‌عنوان جاده جایگزین استفاده کنند. پیش از این نیز برای جلوگیری از ریزش سنگ از کوه‌های اطراف جاده هراز روی خودروهای عبوری عملیات ترانشه برداری و اصلاح فیزیکی نقاط حادثه‌خیز در این محور از سوی راهداری اجرایی شد. در سال جاری براثر ریزش سنگ کوه‌های اطراف جاده هراز به تعدادی از خودروهای عبوری خسارت وارد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر