jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۶۷۹۵ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: باید تمهیداتی به کار گرفته شود تا فرش دستباف نفیس شهرستان تکاب به عنوان کالایی گران قیمت و اثر هنری در سطوح ملی و بین المللی شناخته شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جهانبخش محبی نیا در جشنواره ملی فرش افشار تکاب اظهار داشت: فرش دستباف افشار تکاب مظهر زیبایی ها، قابلیت ها، هنر و غیرت مردم تکاب است.وی افزود: باید تمهیداتی به کار گرفته شود تا فرش دستباف نفیس شهرستان تکاب به عنوان کالایی گران قیمت و اثر هنری در سطوح ملی و بین المللی شناخته شود.نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای حفظ و ارتقای جایگاه فرش دستباف تکاب رعایت ترکیب، تلاش و تعامل بیشتر برای اثرگذاری، لازم و ضروری است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر