برای نخستین بار در صنعت گردشگری

خرید همزمان بلیت قطار رجا و رزرو هتل امکان پذیر شد

در راستای ارائه تسهیلات سفر به هموطنان گرامی، برای نخستین بار در صنعت گردشگری کشور امکان همزمان خرید بلیت قطار و رزرو هتل از طریق وب سایت رجا مهیا و راه اندازی شد.
کد خبر: ۱۰۱۹۹۹۴
خرید همزمان بلیت قطار رجا و رزرو هتل امکان پذیر شد

به گزارش جام جم آنلاین از رجاء، سرپرست معاونت اجرایی شرکت رجا با اشاره به نو بودن این خدمت و تحولی در ارائه خدمات بسته سفر به مسافران افزود: این اقدام بر اساس تفاهم صورت گرفته بین شرکت حمل و نقل ریلی رجا و سامانه رزرو هتل پین تا پین صورت گرفته که بر این اساس امکان خرید همزمان بلیت قطار با رزرو هتل برای هموطنان عزیز فراهم شده است.

محسن یاوری افزود: متقاضیان سفر با قطارهای شرکت رجا از این پس می توانند با خرید بلیت قطار، به صورت همزمان نسبت به رزرو هتل در شهر مقصد نیز اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: این خدمت در مرحله نخست از روز جاری (یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶) صرفا از طریق وب سایت شرکت رجا به نشانی www.raja.ir و برای شهر مشهد مقدس به عنوان مقصد ارائه می شود.

سرپرست معاونت اجرایی شرکت رجا در مورد نحوه رزرو هتل در سایت رجا اعلام کرد: در مرحله جستجوی بلیت از وب سایت رجا، مسافران می توانند با انتخاب گزینه رزرو هتل نسبت به این امر اقدام کنند.

یاوری گفت: پس از تکمیل اطلاعات خرید بلیت قطار و در مرحله رزرو هتل با توجه به اطلاعات اعلامی از جمله شهر مقصد و تاریخ سفر، هتل های موجود در این سامانه نمایش داده شده و مسافران قادر خواهند بود هتل مورد نظر خود را نیز انتخاب کنند.

وی افزود: با تایید مشخصات بلیت قطار و هتل، پرداخت در یک مرحله از طریق درگاه های بانکی انجام شده و بلیت قطار و تاییدیه رزرو هتل به مسافران ارائه می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها