jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۱۸۸۶۸   ۲۴ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۹:۴۰

رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس از دستگیری سارقان مغازه در شرق تهران خبرداد.

دستگیری سارقان مغازه های شرق تهران

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ محمد قربان منصوری گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر وقوع سرقت در چندین مرحله از مغازه وی و حضور مجدد سارق در داخل مغازه، سریعا تیمی از ماموران انتظامی به محل مراجعه کردند.

وی افزود: پس از حضور نیروها، شاکی تاکید کرد که سارق تا کنون در چندین مرحله هر بار به ارزش یک میلیون تومان از مغازه اش سرقت کرده است.

رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس اظهارکرد: زمان حضور نیروها در مغازه، شاکی اعلام کرد زنی که اکنون در مغازه است می تواند همان سارق باشد و پس از آن، مظنون را به کلانتری انتقال و در تحقیقات پلیسی، مشخص شد که سارق به همراه همدست خود که از سارقان حرفه ای مغازه است تا کنون در چندین مرحله شبانه به مغازه شاکی مراجعه و با بازکردن شیشه درب ورودی مغازه از دخل و اجناس داخل فروشگاه سرقت کرده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران این یگان، همدست این سارق را هم دستگیر که در بازجویی خود به 20 فقره سرقت از اماکن خصوصی اعتراف کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر