فرار سه کیلومتری سارق اماکن خصوصی اردبیل با پای پیاده!

سارق اماکن خصوصی در اردبیل دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.
کد خبر: ۱۰۱۷۹۶۰
فرار سه کیلومتری سارق اماکن خصوصی اردبیل با پای پیاده!

به گزارش جام جم آنلاین از میزان،در پی دریافت گزارشاتی مبنی بر سرقت از اماکن خصوصی و ساختمان های نیمه کاره در شهرک کارشناسان اردبیل، کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات ویژه در این زمینه را آغاز و پس از رصد سرنخ های بدست آمده، متهم را در حین فروش اموال مسروقه در چهارراه سعدی غافلگیر و لیکن متهم حین مواجهه با مامورین با استفاده از شلوغی محیط متواری، اما خودروی پراید وی که از آن برای انجام سرقت های خود استفاده می نمود به پارکینگ دلالت داده شد.

با توجه به اینکه متهم مذکور با هویت معلوم به مدت دوماه متواری و تحت تعقیب بود، از آن زمان سرقت های مشابه از اماکن خصوصی بصورت چشمگیر در شهرستان اردبیل کاهش یافته بود.

کارآگاهان آگاهی اردبیل با انجام تحقیقات پلیسی؛ در نهایت محل اختفای متهم متواری را شناسایی و دیروز محل اختفای وی را محاصره کردند.

لیکن این بار نیز به محض مشاهده مامورین به سمت اراضی بایر متواری شده و بدلیل عدم امکان تعقیب متهم با خودرو، مامورین به صورت پیاده اقدام به تعقیب وی کرده و با توجه به آشنایی بیش از پیش متهم به محیط و اینکه احتمال متواری شدن وی متصور بود، یکی از کارآگاهان پلیس آگاهی اردبیل با رعایت قوانین بکارگیری سلاح در موارد ضروری، به متهم ایست داده و پس از چندین بار توجه نکردن متهم به ایست پلیس، با شلیک تیر هوایی، متهم را در حدود سه کیلومتری محل اختفای اولیه دستگیر و به مقر انتظامی دلالت دادند.

در این تعقیب و گریز هیچگونه آسیب و جراحاتی به متهم وارد نشد.

در تحقیقات انجام شده از این متهم، نامبرده به تعداد زیادی سرقت به شیوه مشابه در سطح شهر اردبیل اعتراف کرد.

تعدادی از شهروندان و مالباختگان با حضور در اداره آگاهی، مراتب تشکر و قدردانی خود را از تلاش های پلیس اردبیل ابراز داشتند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
بینام
Netherlands
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۱
۰
۰
خیلی جالبست او باید قهرمان دوی ماراتن بشود.
هموطن
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۱
۰
۰
خب كی چی حالا گرفتن چی شد كسی به مالش رسید منزل بنده رو سال 94 رو خالی كردن جناب اقای دزد محترم رو هم گرفتن چی رسید بهمون چی كار كردن با اقا دزده هیچی می گیرن بعد از چن وقت با احترام كامل تشریف میارن بیرون
طاهره
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۱
۰
۰
مجازات دزدی قطع دست و اعدام است .چرا اجرا نمیكنند

نیازمندی ها