jamejamonline
لرستان کد خبر: ۱۰۱۵۹۴۴   ۱۶ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۸:۳۰

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: جسد زن باردار که در رودخانه کشکان غرق شده بود توسط جمعیت هلال احمر کشف و به بیرون انتقال داده شد.

کشف جسد زن باردار در رودخانه کشکان

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، صارم رضایی اظهار کرد: عصر دیروز یک خانم باردار در رودخانه کشکان غرق شده بود که با بکارگیری از بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر لرستان و با استفاده از عملیات راپل از رودخانه خارج و منتقل شد.

وی که به همراه معاون امداد و نجات در این عملیات حضور یافته بود، افزود: با توجه به شرایط سخت دسترسی به محل غرق شدگی فرد مورد نظر، کار امداد رسانی در این حادثه دشوار بود که در نهایت با استفاده از بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر استان توانستیم پیکر وی را پیدا و منتقل کنیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان تصریح کرد: این خانم که ۶ ماه از بارداری اش می گذشت اصالتاً اهل استان تهران بود که در رودخانه کشکان غرق می‌شود و متاسفانه در همان لحظات اولیه جان خود را از دست می دهد.

رضایی گفت: انتظار داریم مسافران و گردشگران که قصد آبتنی در رودخانه های استان را دارند ابتدا از این کار امتناع کنند و هرگز وارد رودهای خروشان و پر آب استان نشوند.

وی بیان کرد: تیم‌های امدادی و واکنش سریع جمعیت هلال احمر لرستان در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات امدادی هستند و در صورت وقوع هرگونه حادثه بلافاصله با شماره ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس گرفته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: