jamejamonline
فرهنگی کتاب و ادبیات کد خبر: ۱۰۰۹۲۳۶   ۱۶ اسفند ۱۳۹۵  |  ۲۰:۳۱

رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه درگذشت "احمد عزیزی" شاعر متعهد و فرهیخته را به خانواده ایشان و تمامی اهالی فرهنگ و ادب و هنر کشور تسلیت گفت.

سخنگوی وزارت خارجه درگذشت احمد عزیزی را تسلیت گفت

به گزارش جام جم آنلاین، بهرام قاسمی ضمن ابراز تاسف و تاثر از خبر درگذشت احمد عزیزی، وی را نمونه ای ستودنی و ماندگار از شاعران دردمند و متعهد انقلاب اسلامی و از صاحبان سبک در اشعار آئینی برشمرد که بیماری طولانی وی خلأ بزرگی را در محافل ادبی، هنری و فرهنگ آیینی کشورمان بوجود آورد.

بهرام قاسمی ضمن ابراز تسلیت و همدردی با خانواده مرحوم احمد عزیزی و اهالی فرهنگ و ادب ایران، رحمت و رضوان الهی را برای آن شاعر ماندگار مسئلت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر