jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۱۰۰۸۹۶۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۰:۵۳

احتمال لژیونر شدن قهرمانان ووشوی ایران از چند سال قبل وجود داشت، اما این روزها این رویا به واقعیت پیوست و خواهران افسانه‌ای بعد از یک سال موفقیت در ووشو این روزها مشغول تمرین برای تیم چانگ چونگ در لیگ ووشو چین هستند.

خواهران منصوریان در راه لژیونر شدن

به گزارش جام جم آنلاین ، خبر لژیونر شدن الهه و سهیلا منصوریان بازتاب گسترده‌ای در میان رسانه‌های مختلف داشت. پیش از این پیشنهادی که برای الهه رسیده بود از مبارزه‌اش با حجاب خبر می‌داد که در لیگ ووشوی زنان چین حجاب مجاز نیست و به همین دلیل موضوع دو سال قبل پیچیده شده بود. همان موقع مبلغ قرارداد الهه هم مساله مهمی بود که وی همان مبلغی را می‌گرفت که با درآمدش در ووشوی ایران یکسان بود، بنابراین داستان لژیونری یکی از خواهران افسانه‌ای ووشو در همان سال ناتمام ماند.

سال 95 اما برای خواهران منصوریان پر از اتفاقات خوب و موفقیت بود. شهربانو به مدال طلای جام‌جهانی ساندا و قهرمانی آسیا رسید، الهه سکوی قهرمانی آسیا را در چین تایپه زیر پای خود دید و سهیلا مدال برنز قهرمانی آسیا را تصاحب کرد و اینک الهه و سهیلا امسال را با خبر لژیونری تمام می‌کنند. آنها قرار است راهی لیگ برتر چین شوند که معتبرترین لیگ ووشو در جهان است. این دو خواهر در حالی قرار است راهی چین شوند که نخستین لژیونرهای ووشو به‌شمار می‌روند. قرارداد خواهران منصوریان با تیم چانگ چونگ سه ماهه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر